Zaproszenia dla świadków

Wśród par organizujących wesele od lat są toczone dyskusje i debaty na temat tego, czy Mamie i Tacie należy oficjalnie wręczyć zaproszenie dla rodziców na ślub, czy też można z tego zrezygnować. Wielu ludzi twierdzi, że nie będzie takiej potrzeby, w szczególności gdy to rodzice zajmują się finansowaniem i organizowaniem całej uroczystości.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Inne pary wychodzą z kolei z założenia, że tak naprawdę zaproszenia na ślub dla rodziców nic tak naprawdę nie będą kosztować, a podarować je można choćby w takim celu, aby mieć potem wspaniałą pamiątkę. Opinie na ten temat są więc bardzo zróżnicowane i każda para musi sama podjąć odpowiednią decyzję, chociaż generalnie zaleca się, aby zaproszenia ślubne dla rodziców mieć przygotowane, jeśli ku temu nie będzie dużych przeciwwskazań.

Bardzo podobne dylematy często się pojawiają także przy świadkach, ale jeśli chodzi o nich zaproszenia ślubne dla świadków są są jak najbardziej zalecane. Świadkowie są wprawdzie bliskimi osobami i będą pełnić dodatkowo tę istotną funkcję na weselu, lecz zgodnie z obowiązującymi zasadami zaproszenia dla świadków należy im wręczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *